Rury

Szanowni Państwo, Wielce Szanowne zawsze wierne ,,Zielonej Rurze” biura projektowe.

Zmienił nam się dostawca ,,Zielonej Rury” z aquatherm na aquatechnik. Szczegóły ten zmiany opisuję w zakładce AKTUALNOŚCI . Proszę przejrzyjcie dokładnie naszą całą stronę internetową włącznie z zakładką CERTYFIKATY. Nasza ,,Zielona Rura” i przy okazji taka sama rura, ale  w kolorze białym ,,Biała Rura” mogą się poszczycić niesamowitą  ilością certyfikatów z całego świata. Też z kontynentu Ameryki Północnej i Azji gdzie pełny zestaw certyfikatów znajdziecie Państwo na www.aquatechnik.it  Strona posiada kilka wersji językowych ,a wkrótce zostanie opracowana całkiem nowa strona dla polskiego użytkownika www.aquatechnik.pl . Pragnę  zwrócić też Waszą uwagę na informacje WOR w zakładce DO POBRANIA. White Oxidation Resistance   ogranicza przenikanie tlenu do  medium,a tym samym korozję np. zaworów na grzejnikach czy innych. To unikalna warstwa wewnętrzna i według mojej wiedzy nie stosowana jeszcze u żadnego producenta rur polipropylenowych dużych średnic. Wszystkie rury aquatechnik mają aktualny certyfikat/atest Państwowego Instytutu Higieny w Warszawie. Czyni to rury firmy aquatechnik  uniwersalnymi i odróżnia od   innych znanych producentów rur z PP jak np. rury ,aquatherm blu pipe, które nie były i nadal nie są zdatne do transportu wody pitnej. Poza tym rury PP większości producentów wytwarzane są z polipropylenu PP-R 80 z warstwą np. włókna szklanego. Firma aquatechnik stosuje wewnętrzną warstwę  polipropylenu PP-RCT na bazie granulatu Hostalen 125 co jest na obecną chwilę najwyższej klasy polipropylen i właśnie warstwa WOR  stawia firmę aquatechnik na pozycji niekwestionowanego lidera najwyższej  jakości rur z PP z PP-R 125.

Chyba w tej sprawie wszystko jest jasne.

My w Polsce na dwóch magazynach w Warszawie i w Katowicach  mamy od ręki absolutnie cały asortyment aquatechnik. Przy większych zamówieniach czas oczekiwania na dostawę z Włoch wynosi tydzień. Nawet średnice 630 są prawie od ręki, bo na magazynie we Włoszech zawsze leży i czeka około 100 metrów bieżących tych średnic rur do natychmiastowej wysyłki. Mniejszych średnic odpowiednio więcej. Zresztą jest propozycja firmy aquatechnik z rejonu Mediolanu, aby biura projektowe, które maja jeszcze wątpliwości co do dostępności średnic XXL po nie najlepszych doświadczeniach z lat ubiegłych z terminami dostaw z Niemiec ,aby same się przekonały i zechciały odwiedzić aquatechnik we Włoszech. Wyloty z kilku miast z Polski mogą indywidualnie zostać zorganizowane, a przy okazji wizytacji fabryki inżynierowie z aquatechnik przeprowadzą pokazy zgrzewów, również doczołowych na nowej generacji zgrzewarkach z samodociskiem, które mogą również pracować w przestrzeni pionowej i pod sufitem. Bliższych informacje udzielamy mailowo sekretariat@aquatherm.com.pl  lub telefonicznie po podaniu telefonu kontaktowego. Duże firmy wykonawcze, które na co dzień zgrzewają produkty aquatechnik XL i XXL tak z Europy i z Azji czy Ameryki Północnej są zachwycone tymi w sumie niedrogimi urządzeniami zgrzewającymi. No i najważniejsza dla Państwa informacja to mianowicie taka, że już tak firma SANKOM z Warszawy jak i firma INSTALSOFT z Chorzowa opracowały i wdrożyły do pobrania programy obliczeniowe dla instalacji z PP firmy aquatechnik. Po szczegóły zapraszam do tych firm. A w zakładce KONTAKT-KATOWICE dyrektor oddziału Jacek Nawrot przybliża nieco historycznie firmę aquatechnik, która jeszcze pod koniec lat 90-tych nazywała się aquatherm-Italia.

Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam do dalszej współpracy, a nasze umowy prowizyjne podpisane wcześniej z co niektórymi biurami projektowymi tak w Polsce jak i poza jej granicami uważam nadal za ważne ,bo firma Aquatherm-Polska Jacek Ligaszewski nadal istnieje i istnieć będzie, a zmienił się jedynie w strukturach mojej firmy dostawca również doskonałego systemu wodno-grzewczego o nazwie aquatechnik.

Nie mylić z aquatherm GmbH z Attendorn w Niemczech !!!!!.

Załączam wyrazy szacunku i do osobistego usłyszenia.

Jacek Ligaszewski