Z fabryki prosto do miejsca instalacji

„Czas to pieniądz” – w branży budowlanej ta życiowa prawda potwierdza się codziennie. Wykonanie instalacji sanitarnych i grzewczych w każdym obiekcie budowlanym, nadal stanowi czasowe i logistyczne wyzwanie, nie tylko dla architektów i projektantów. Na miejscu budowy często niemałe problemy mają realizujące projekt firmy wykonawcze. Ani czynniki zewnętrzne, ani wytyczne czasowe nie pozwalają na szczegółowe poświęcenie się konstruowaniu dobrego jakościowo rozdzielacza.

W skrócie

Ze względu na różnorodność dzisiejszych zastosowań rozdzielaczy, nie ma w zasadzie możliwości ich standaryzacji lub wykonywania ich w formie gotowych modułów. Każdy projekt budowlany ma własne wymagania. Na materiał i ułożenie systemu rurociągowego wpływ ma nie tylko rodzaj medium, zakres zastosowania, przepisy i ustawy, lecz także warunki architektoniczne.

Niezależnie od tego, czy w grę wchodzą nowe inwestycje czy budynki remontowane, ogrzewanie czy chłodzenie, systemy otwarte czy zamknięte, media agresywne czy woda pitna – zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Cechy systemu

Korzyści dla uczestników procesu inwestycyjnego

– wsparcie procesu od projektu do uruchomienia instalacji
– doradztwo i wsparcie techniczne na miejscu
– opracowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta
– oszczędność czasu i kosztów dzięki prefabrykacji
– przejrzystość kosztów
– szybkie, łatwe wmontowanie w systemy istniejące
– skrócenie okresów przestoju
– ponad 40 lat sprawdzonej jakości i doświadczenia
– kontrola jakości i 10 lat gwarancji
– ubezpieczeniowe pokrycie ryzyka do 15 mln. euro / przypadek